Teknoloji

eBaseball’un 2023 Olimpik Espor Serisinde Mücadele Edeceği İsimleri Açıklandı

Konami Digital Entertainment BV bugün, 2023 Olimpik Espor Serisinin beyzbol kategorisinde WBSC eBASEBALL™: POWER PROS ile yarışacak dokuz oyuncuyu gururla duyurdu.

Elemeler, 2023 Olimpik Espor Serisinin bir parçası olarak hem Japonya’da hem de dünyanın dört bir yanında oyuncular arasında Mart ve Nisan aylarında yapıldı. Finaller, 22-25 Haziran tarihlerinde Singapur’daki Suntec Center’da düzenlenen Olimpik Espor Haftası sırasında gerçekleştirilecek.

Japonya Elemeleri’nde Tomoki Noguchi (Daylami), Takato Fujishima (fujito), Hiroki Horiike (TAIJYU) ve Kazutaka Machida (antimon) finallere katılmaya hak kazandı.

ABD’den Nintendo Switch oyuncusu Jacob Park (KangGang) ve Taipei, Çin’den (Tayvan) PlayStation oyuncusu Wei-Chung Yu (Hazuremon) dünya çapındaki Çevrimiçi Elemelerde birincilik için hak kazandı. Bunlara ikinci seride Nintendo Switch oyuncusu Chia-Ming Wang (CMWANG) ve Çinli Taipei’den Playstation oyuncusu Po-Yao Hsu (DoubleBass) eklendi.

2021 Sanal Olimpiyat Serisinin galibi Shoma Mori (SHORA) otomatik olarak 2023 Olimpik Espor Finallerine katılmaya hak kazandı. Turnuvaya anavatanı Singapur’dan katılacak 10. oyuncu ise final eleme etkinliğinde belirlenecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kizilirmakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu