Haber

Düşen cüzdan ve telefon sahiplerine teslim edildi

Büyükşehir polisi ve güvenlik görevlisi, cüzdanını düşüren vatandaşın ve telefonunu kaybeden kız öğrencinin telefonunu bularak sahiplerine teslim etti.

Kocaeli’de yaşayan vatandaşların huzur, sağlık ve güvenliğini sağlamak için 7/24 görev yapan Büyükşehir Polisi, düşen telefon, cüzdan gibi eşyaların rutin işlemlerinin yanı sıra sahiplerine teslim edilmesi için de titiz bir çalışma yürütüyor. teftişler. Bu kapsamda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı gruplar, Cumhuriyet Bulvarı’nda yaptıkları kontrolde yerde bir cüzdan buldu. Gruplar, cüzdan sahibinin kimlik bilgileri sayesinde kısa sürede vatandaşlara ulaştı. Üzerinde kimlik, ehliyet ve banka kartları bulunan cüzdanını polis ekiplerinden alan vatandaş, Büyükşehir Polisine teşekkür etti.

KIZ ÖĞRENCİNİN MUTLULUĞU

Zabıta gibi Büyükşehir’e bağlı güvenlik görevlileri de vatandaşların can ve mal güvenliğini koruyor. Bunun üzerine bir kız öğrenci, Bilim Merkezi’ndeki kütüphanede cep telefonunu düşürdü. Hızlıca harekete geçen güvenlik görevlileri telefonu kısa sürede bulup sahibine teslim etti. Telefonuna kavuşmasına sevinen kız öğrenci, güvenlik görevlisine teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu